Festival hravého učení pro děti, mladé lidi a dospělé

Zážitek hravého učení, nového pohledu na vzdělávání, ale i dobrodružná cesta – to čeká návštěvníky Edufestu. V neděli 19. září v Kutné Hoře. Jaké schopnosti musí mít superhrdina současné doby? Celodenní program pro všechny věkové kategorie a Hra na hrdiny 21. století přinesou spoustu zábavy a aha-momentů. Vstup volný. Všichni jste srdečně zváni! https://eduzmenaregion.cz/festival

Edufest má dvě hlavní části:

  • Hra na hrdiny 21. století, ve které účastníci prochází 6 stanovišť a plněním úkolů získávají superschopnosti (a razítka do herní karty) a budují svého vnitřního hrdinu.
  • Festivalový park v Breüerových sadech pod Vlašským dvorem, kde budou stánky s různými aktivitami, workshopy na téma hravé vzdělávání, možnost poznat nové technologie (3D tisk, robotická ramena, drony), ale také setkání s Eduzměnou, občerstvení a na závěr divadelní představení s prvky akrobacie, žonglérství i pantomimy.

Další zajímavou akcí v rámci Edufestu budou také workshopy hravého programování Meet&Code, kterého se mohou děti účastnit zdarma, on-line ze svých domovů.

Unie rodičů vás zve speciálně na rodičovský piknik, kde si od 15 do 16 hodin můžeme společně popovídat o tom, co nejčastěji řešíte ve škole svých dětí, jakými kanály komunikujete, co vám vyhovuje a co chybí. Zapojujete se aktivně do dění ve škole? S jakými akcemi máte dobrou zkušenost? Můžete se inspirovat v naší “knihovničce” zajímavých knih o výchově a vzdělávání a pochutnat si na drobném občerstvení.

Více informací o festivalu na www.eduzmenaregion.cz/festival nebo v události na Facebooku: https://www.facebook.com/events/360968702075448
#EDUFESTKH

 

Scroll to top