Tým

Angelika KH foto

Angelika Gergelová

se dlouhodobě zajímá o vzdělávání, pracuje s dětmi i dospělými a vede přednášky, workshopy či debaty zaměřené především na aktuální vzdělávací témata a moderní vzdělávací trendy. Spolu s manželem vychovává dvě děti, pro které si přejí vzdělávání založené na vnitřní motivaci a radosti z vlastního objevování. V Unii rodičů působí od roku 2019, nyní jako předsedkyně.

Jana_foto

Jana Neumajerová

je místopředsedkyní spolku Montessori cesta,z.s., vedoucí PS Rodina, škola, komunita MAP Praha 12, máma tří dětí, architektka a propagátorka permakultury. Dlouhodobě se věnuje tématům jako je respektující komunikace mezi rodiči a pedagogy, úspěšné navázání vztahů mezi rodinou a školou či zapojení rodičů do života školy.

Lucka Mořkovská foto

Lucie Mořkovská

zajímá ji vše kolem výchovy a vzdělávání. Ve volném čase pracuje s dětmi v přírodovědně-tvořivém kroužku. V kavárnách vymýšlí komunikační strategii, jak dostat povědomí o směřování českého vzdělávacího systému mezi co nejvíce rodičů. V Unii rodičů má na starosti hlavně sociální sítě a PR.

Veronika_Sancova

Veronika Šancová

se dlouhodobě věnuje vzdělávání a současně podniká. Založila Unii rodičů a projekt Prototýpci, který se věnuje rozvoji podnikavosti a digitálních kompetencí. Má 3 dětí, pro které si přeje vzdělávání maximálně spjaté s realitou.

Unie_rodičů_Lucie_Kazdová_3

Lucie Kazdová

se dlouhodobě zajímá o vliv výchovy a vzdělávání na osobnost a týmové vztahy v práci. V posledních letech se podílí na organizačních záležitostech v jedné z inovativních škol. Prioritou jsou pro ni dobré partnerské vztahy ve škole a vzájemný respekt. Má dceru prahnoucí po vědomostech, kompetencích a týmovém kolektivu a zatím se jí společně s učiteli daří v ní tento zápal udržovat.

Michal_Gergela

Michal Gergela

je přírodovědec a filozof, bývalý kantor a ředitel gymplu, momentálně působí ve financích. Dlouhodobě se zajímá o vzdělávání a pro své i ostatní děti si přeje smysluplnou, motivující a inspirativní školu.

  • KONTAKTY:

Email:

  • info@unierodicu.cz
  • unierodicu@unierodicu.cz

Angelika Gergelová:

  • Telefon: +420 739 099 789
  • Email: angelika.gergelova@unierodicu.cz
Scroll to top